У Рівному патрульні затримали агресивну жінку.
Про це "Рівне Медіа" повідомили у пресслужбі патрульної поліції області.
Так, 17 травня близько 18:40 патрульні отримали повідомлення про жінку, яка порушувала громадський порядок у парку "Лебединка".
На місці поліцейські виявили 33-річну місцеву жительку, яка поводилася агресивно та чіплялася до перехожих.
- На місце викликали бригаду швидкої медичної допомоги та родича жінки. Після огляду медики запропонували їй ушпиталення, однак вона відмовилася, підписавши відповідні документи.
Надалі жінку передали під нагляд брата-опікуна, - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що заявниця від написання заяви відмовилася та повідомила, що допомоги поліції більше не потребує.