Чіплялась до перехожих: у Рівному затримали агресивну жінку

У Рівному патрульні затримали агресивну жінку.

Про це "Рівне Медіа" повідомили у пресслужбі патрульної поліції області.

Так, 17 травня близько 18:40 патрульні отримали повідомлення про жінку, яка порушувала громадський порядок у парку "Лебединка".

На місці поліцейські виявили 33-річну місцеву жительку, яка поводилася агресивно та чіплялася до перехожих.

На місце викликали бригаду швидкої медичної допомоги та родича жінки. Після огляду медики запропонували їй ушпиталення, однак вона відмовилася, підписавши відповідні документи.

Надалі жінку передали під нагляд брата-опікуна, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що заявниця від написання заяви відмовилася та повідомила, що допомоги поліції більше не потребує.

Читайте також