
Правоохоронці затримали 58-річного мешканця Сарненського району на переправленні ним із корисливих мотивів жителя області на територію Білорусі. Їх викрили в лісовому масиві за 200 метрів від кордону неподалік пункту пропуску «Удрицьк».
Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.
За результатами перевірки, у них виявили та вилучили грошові кошти. Вони отримані від протиправної діяльності, кажуть у поліції.
Наразі вирішується питання про повідомлення 58-річному чоловікові про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України. Відповідно до санкції статті йому може загрожувати від семи до дев’яти років позбавлення волі. У рамках досудового розслідування поліцейські встановлюють інших осіб, причетних до злочину.
Про це інформує відділ комунікації поліції у Рівненській області.