Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чоловіка розстріляли за кермом: 32-річна жінка вагітною втікала з окупованої Бучі (ВІДЕО)

Колаж - 24 Канал

Мешканка Київщини Ганна Полонська втратила чоловіка та дитину під час спроби виїхати з Бучі. 32-річна жінка була вагітною, коли вони з чоловіком вирішили на автомобілі виїжджати з окупованого міста.

Жінка розповіла, після того, як вони виїхали, їм вдалось проїхати 5 хвилин. Далі Ганна побачила квадрокоптер та почула постріли.

"Я бачу, що мій чоловік загинув. Машина ще на ходу, він за кермом", – пригадує дівчина.

Коли українські солдати рятували Ганну, вона зрозуміла, що не може поворушити ногами. Спочатку жінку відвезли в поліклініку в Ірпені, а згодом – в лікарню в Києві, де Ганну прооперували і повідомили що вона втратила дитину.

21 день дівчина провела в реанімації, а зараз проходить реабілітацію і будує плани на майбутнє.

Читати також

03.07.2022 "Четвертий батальйон взяли в полон свого комбата": окупант розповів про дезертирство в армії рф

У перехопленні окупант розповідає дружині про велику кількість поранених. Оскільки їхній підрозділ тільки-но вийшов із серйозного бою. А в сусідньому підрозділі командира, який хотів втекти, затримали його підлеглі: «Четвертий батальйон, вони взяли в полон свого комбата. Примусили з ними бути, щоб не зй… (втік). Тому що в них там трьохсотих дох… (багато). Ми вчора також машини завантажили. Вже напоготові валити. Команда надійшла, стояти далі. Вчора більше двадцяти чоловік трьохсотих росіян вивезли».

03.07.2022 Понад 10 тисяч маріупольців перебувають у в`язницях ОРДЛО - мер

- Мирні, цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці, - пише Бойченко. За його даними, люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метра по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу. Їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної. Він закликав Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця.