Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чому не варто боротись із розтяжками та як доглядати за такою шкірою

Чим спекотніша погода на вулиці, тим менше одягу прикриває наше тіло. Це закономірно, що у період відпусток та пляжного відпочинку кожна жінка хоче виглядати ідеально. Навіть коли панянка схудла на кілька кілограмів до літа та вдовольнилась результатом, на шлях війни ступають розтяжки. Ці набридливі світлі смужки на шкірі з'являють нізвідки. На них не діють косметичні засоби та креми. Їх не приберуть масажі та дорогі олійки, які радять інтернет-експерти.

Та чи варто взагалі з ними боротись і які перипетії має пройти Ваша шкіра, щоб позбутись розтяжок. Про це читайте у статті.

1. Більшість косметичних засобів не ефективні у боротьбі з розтяжками.

У Інтернеті є безліч статей про те, що розтяжки можна прибрати за допомогою чудо-мазі, шалено дорогого крему або незліченної кількості народних засобів. І ось поки Ви не почали мазати на себе суміш альпійський квітів та шерсті блакитної собаки, варто зауважити, що більшість цих методів не подіють. Більше того, якщо це бюджетні засоби, то навіть не варто витрчатись. 

Однак, якщо обирати все ж косметику для тіла з метою профілактики, то варто звернути увагу на засоби з ретинолом та колагеном. Однак, доглядова косметика, яку можна викорситовувати вдома, дасть лише оптичний ефект. Тобто, рель'єф шкіри вирівняється, а  рубці не будуть так контрастувати.

Купувати купу тюбиків із кремами або ж почати вирішувати проблему комплексно - вибір кожної. Однак, варто задуматись, чому з'являються розтяжки. Це результат різкої зміни ваги, вживання алкоголю, кофеїну та нікотину, які впливають на еластичність шкіри. Також важливий раціон та баланс вітамінів і мікроелементів людини. Якщо нормалізувати свій спосіб життя, то вага стабілізується, а шкіра буде більш адаптивна до змін. Однак, цей процес є тривалим та непростим і до відпустки Ви навряд встигнете.

2. Позбути розтяжок можна за допомогою дорогих та болісних апаратних процедур.

Найбільш швидкий та ефективний метод боротьби з розтяжками - це апаратне втручання. У багатьох салонах краси до переліку процедур входить усунення розтяжок та шрамів лазером. Така процедура є недешевою та потребує підготовки. Крім того, після процедури на шкірі залишаються опіки, які є болісними та потребують догляду. Шкіра матиме почервоніння та болітиме до тижня і більше. Ця процедура підходить не всім і варто зауважити, що при значних розтяжках ефект буде не абсолютний. Тобто, якась частина недоліків буде усунена.

Після такого впливу на шкіру косметологи не рекомендують засмагати, адже шкіра має відновитись. 

3. Розтяжки є у всіх - моделей, зірок кіно та естради. Їх фото просто ретушують.

Чи варто взагалі прикладати шалені зусилля для того, щоб позбутись розтяжок? Це питання задають собі не лише "прості смертні", а й світові зірки. У мережі періодично з'являються фото відомих людей на пляжах. Дуже часто на необроблених світлинах помітні розтяжки та інші недосконалості тіла. Це природньо і навіть люди, які працюють у шоу-бізнесі не комплексують через це. Ілюзію ідеального тіла створили Fashion-бренди, які ретельно корегують фото можелей та зірок. Саме тому із плакатів та обкладинок журналів на нас дивляться ідеальні люди.

Прагнути до ідеалу потрібно, однак варто зважувати чи вартий результат зусиль. 

Читати також