Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Чому варто обирати BMW X5?

Нинішній BMW X5 трохи більший за свого попередника і вміщує до семи осіб, а також має деякі технічні особливості. Четверте покоління BMW X5 ціна якого повністю відповідає наповненню, виглядає довшим. Такий транспорт підійде насамперед поціновувачам комфорту та естетики. А ознайомитись з варіантами можна на сервісі OLX.

Розкішний позашляховик 

Через збільшену колісну базу і чіткіші звіси корпус виглядає більш витягнутим, а капот — довгим. Багато чого сталося і в інтер'єрі: тут X5 перетворився із позашляховика на розкішний автомобіль. Шляхетне дерево та шкіра не залишають сумнівів у тому, що, покупців хотіли переманити зі своїх лімузинів.

Використання скла (опціонально), наприклад, на важелі автоматичного перемикання передач або облицювання даху у вигляді зірки Rolls-Royce, що складається з 15 000 світлодіодів, може виявитися додатковим плюсом.

Шанувальників високих технологій порадує повністю цифрова кабіна і великий сенсорний дисплей на центральній консолі. BMW вперше використала операційну систему OS7. Це дозволяє вільно налаштовувати програми, а вторинна інформація, така як назва поточної пісні, може відображатися праворуч на віртуальному тахометрі.

Найкращий транспорт для тих, хто цінує сучасні технології

Всім цим можна керувати за допомогою дотику, поворотної та натискної кнопки, мови або, ще трохи звикнувши, жестами. Конкурент Audi покладається виключно на сенсорні екрани і тепер позбавився поворотної кнопки.

Голосове керування може бути активоване командою «Привіт, BMW» (або індивідуально підібраною командою), також розуміє природну мову. Це означає, що більше не потрібно дотримуватися фіксованих команд, а діалекти розуміються за допомогою розпізнавання мови.

Операційна система BMW, як і раніше, залишається однією з кращих на ринку, навіть якщо набір функцій, що розширюється, ускладнює звикання до неї та її використання. Іноді потрібен час, перш ніж вдастся знайти якісь налаштування в глибині підменю. Однак до нової системи можна швидко підлаштуватися.

 

Читати також