Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чому зима так і не прийшла в Україну?

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Явище, яке отримало назву "Арктична осциляція", втримало холод на Північному полюсі. Саме через це цьогорічна зима була однією з найтепліших.

Стійка область низького тиску над Північним полюсом потягнула повітряні потоки на північ, утримуючи там вітри, які постійно оточують полярний регіон, повідомляє Bloomberg з посиланням на вчених метеорологів, передає 24 канал.

У результаті виник бар'єр, який утримує холод на місці. Це явище отримало назву "Арктична осциляція". Воно має тенденцію коливатися між низьким і високим тиском, посилюючи і послаблюючи навколишні полярні вітри.

Довідка. За даними місії з вивчення кліматичних змін Copernicus Climate Change Service, в Європі в січні цього року температура повітря була на 3,1 градусів вище середньої.

Вчені запевняють, що "Арктична осциляція" рідко буває такою інтенсивною, і її утримування рідко триває так довго. Зауважимо, що ця загадка потребує вивчення. Наразі невідомо, чому це сталося і чи пов'язано зі зміною клімату.

Які переваги теплої зими? Єдиною перевагою цієї зими є те, що вона дозволила Арктиці повернути частину льоду, який в останні зими танув.

Раніше портал "Рівне Медіа" повідомляв про те, які наслідки для навколишнього середовища матиме тепла зима: Чим загрожує цьогорічна тепла зима?

Читати також