Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Де на Рівненщині 19 червня не буде газу?

фото ілюстративне

У Гощі, Симонові, Франівці та Томахові 19 червня з 10 до 17 год не буде газу. А все чому? Бо Здолбунівське відділення АТ "Рівнегаз" каже, що в них згідно графіків та планів - ремонт газорозподільчої станції. А щоб поремонтувати, газорозподільчу станцію треба зупинити.

Тож готуйте щось смачненьке заздалегідь. Перемикайе крани на газовому обладнанні та опусках перед ними (про це дуже присить те саме Здолбунівське відділення АТ "Рівнегаз"), із гарним настроєм йдіть на роботу чи на прогулянку (а це вже наша дружня порада).

А коли повернетеся додому, коли газопостачання відновлять, не забудьте перед включенням газових приладів у приміщенні, де воно встановлене, відкрити кватирку, вікно чи фрамугу та провітрюйте його не менше 10 хв.

Якщо виявите запах газу негейно перекрийте крани на обладнанні та газопроводах, знову провітрюйте приміщення й повідомте про це аварійну службу за номером 104.

Гощанська селищна рада

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.