Рівне Медіа

День припливу енергії: гороскоп на 8 серпня 2021 для всіх знаків Зодіаку

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

День, коли навіть найбільш пасивні та апатичні люди, відчують сплеск небаченої досі енергії.

Вона дозволить їм зрушити гори — зрозуміло, в переносному сенсі. Додайте до цього впевненість в собі і своїх силах, а також рішучість, що дає можливість замахнутися на найскладніші і важкоздійснювані справи, і сміливо ставайте до їх реалізації.

Овен (21.03 – 20.04)

В жодному разі не можна сумніватися в правильності мети, яку ви перед собою поставили: в іншому разі енергія, яка призначена для її досягнення, буде витрачена на метання і занепокоєння.

Телець (21.04 – 21.05)

Вітаються будь-які починання — всі вони будуть приречені на успіх, так що важливо, не втрачаючи часу на розкачування, ставати до реалізації найскладніших і багатообіцяльних проєктів.

Близнята (22.05 – 21.06)

Намагайтеся нікого не обдурювати: збрехавши один раз, ви потрапите у вирву, яка буде затягувати вас все глибше і глибше, не даючи вирватися з безперервного ланцюга фальшивих слів і обіцянок.

Рак (22.06 – 22.07)

Не допускайте несправедливості стосовно себе і близьких вам людей — зіткнувшись з такою ситуацією, негайно припиняйте будь-які спроби упередженості і необ'єктивності.

Лев (23.07 – 21.08)

Не варто витрачати енергію, відпущену вам в цей день, на з'ясування стосунків зі своїми домашніми, краще направити її на роботу — особливо якщо вона пов'язана з творчістю.

Діва (22.08 – 23.09)

Стаючи до реалізації нового проєкту, ретельно продумайте всі деталі — в найнесподіваніший момент якась дрібниця, виникнувши як нібито нізвідки, може зіпсувати всю справу.

Терези (24.09 – 23.10)

Думки, що приходять в голову в цей день, особливо якщо вони стосуватимуться професійної діяльності, необхідно записувати — запам'ятати все не вдасться, а втрата навіть однієї ідеї може виявитися образливою.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сприятливий день для складання планів на найближче майбутнє — вам вдасться вирішити, що необхідно зробити насамперед і відокремити важливі справи від другорядних

Стрілець (23.11 – 21.12)

Цього дня не варто брати і давати гроші в борг — як в першому, так і в другому разі можуть виникнути проблеми з їхнім  поверненням, що негативно позначиться на вашому фінансовому становищі.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Будь-які проблеми професійної властивості будуть вирішуватися легко і без напруженості, тому можна приурочити до цього дня найскладніші і важкі завдання.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гарний час для купівлі та продажу: все, що буде придбано в цей день, виявиться відмінної якості, а продане принесе набагато більший прибуток, ніж той, на яку ви розраховували спочатку.

Риби (19.02 – 20.03)

Ті, хто останнім часом працював не покладаючи рук, можуть розраховувати як на підвищення по службі, так і на збільшення зарплати, а заодно і відпочинок — все назване вище виявиться однаково приємним.

Читати також