Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

День землевпорядника України 2021: гарні привітання

День землевпорядника в Україні 2021 року випадає на 13 березня. Це свято було встановлено указом президента Леоніда Кучми 1999-го і відтоді відзначається кожної другої суботи першого місяця весни. Що побажати в цей день:

У День землевпорядника України щиро бажаю успішної діяльності, великих можливостей, збереження земельних ресурсів, чудових ідей, раціонального використання коштів, чистої екології і відмінної роботи.

***

Вітаю з Днем землевпорядника України і хочу побажати тільки гарних земель у роботі, тільки успішних проєктів, раціональних рішень і відмінних ідей. Нехай рідні землі годують, нехай під твоїми ногами земля буде стійкою. Бажаю високих результатів у діяльності та багато добрих подій у житті.

***

День землевпорядника – свято професіоналів, які об’єднують горизонти, людей і землю. В Україні земля – це не тільки фізична, але й сакральна категорія, важлива частина національної ідеї. Тому і професія землевпорядника дуже шанована та відповідальна.

Тож у цей святковий день бажаємо землевпорядникам міцного здоров’я, невичерпної енергії, добра, сили для досягнення поставлених цілей на благо України!

***

Землевпорядник, сьогодні ти святкуєш!
Професія твоя землі порядкує.
Надії, щастя, і тепла.
Хай сипле земленька свята
Усього доброго й земного
І на роботі і у дома.
Хай земля тобою добре крається
І щастя тобі усміхається.

***

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника – свята тих, хто приймає участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.
Бажаємо нових творчих успіхів, щастя, міцного здоров’я, любові й пошани, успіхів у роботі, весняного настрою, добра й благополуччя вам і вашим родинам.

Читати також