Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Депутат райради приховав дохід на майже 6 мільйонів гривень - НАЗК

Депутат Рівненської районної ради Роман Козлюк забув вказати в електронній декларації дохід на суму майже 6 мільйонів гривень. Про це повідомляє Слово і діло з посиланням на акт Національного агентства з питань запобігання корупції. 

Як зазначається, депутат не вказав прибуток у півтори тисячі гривень від фірми «Тімбер Енерджі». Крім того неправильно вказав дохід від підприємницької діяльності. 

Так, політик задекларував 57 784 гривні. Проте, за даними податкової служби, він за рік заробив 5,88 мільйона. 

У діях депутата вбачають ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 КК України. За це передбачено штраф від 51 000 до 68 000 гривень, громадські роботи від 150 до 240 годин, або обмеження волі на строк до 2 років, з позбавленням обіймати певні посади на строк до 3 років. 

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.