Рівне Медіа

Депутат Рівнеради пропонує створити онлайн-карту для реєстрації скарг та аналізу джерел смороду у місті

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Депутат Рівненської міської ради Олександр Довжаниця зареєстрував на сайті міськради петицію із пропозицією створення онлайн-карти для реєстрації скарг та аналізу джерел смороду у місті.

Авто зазначає, що з огляду на проблему зі смородом, що мучить місто  Рівне протягом останніх п'яти років та час від часу загострюється, з огляду на виявлення численних порушників та диверсифікацію джерел, варто створити зручну онлайн-систему, яка б дозволила в реальному часі реєструвати скарги жителів із зазначенням точного місця дислокації смороду, нанесення його на карту, можливістю перегляду і фільтрації результатів за датою та часовим відрізком:

Що це дасть?
– Карта дозволить централізувати всі онлайн-скарги, що публікуються здебільшого у соціальних мережах.
– Рівняни отримають зручну можливість подати скаргу про сморід з першого разу, не очікуючи звільнення телефонної лінії та не контактуючи з не завжди привітними операторами.
– Відповідальні служби отримають зручний інструмент контролю за станом повітря.
– Кожен охочий зможе наочно оцінити поточні масштаби проблеми, виявити основні місця дислокації смороду, що допоможе в найкоротші терміни ідентифікувати та знешкодити його джерела.

Як захистити онлайн-карту від зловживань та викривлення реальної інформації?
– Не приймати скарг з IP-адрес поза межами України.
– Публікувати (за згодою) ім'я та прізвище людини, що подає скаргу.
– Унеможливити подання повторних скарг протягом доби однією людиною чи з однієї IP-адреси.

Часте повторення та загострення проблеми 5-й рік поспіль потребує нового та сучасного підходу до її вирішення. Користь від жодного фонтана, лавки чи квадратного метра нової бруківки не порівняються з потенційною шкодою здоров'ю та життю рівнян у довгостроковій перспективі.  Прошу  зробити усе можливе для створення онлайн-карти смороду та залучення провідних розробників міста до її створення.

Підтримати петицію можна тут. Збір підписів триватиме до 5 грудня.

 

Читати також