Рівне Медіа

Депутати - проти: у Рівному поки не буде ще одного дитсадка

Сьогодні під час чергового сесійного засідання депутатів Рівненської міської ради розглядали питання про прийняття в комунальну власність міста від держави дитячого садка №6 "Чебурашка", що розташований у центрі Рівного на вулиці Словацького, який належить наразі Нацполіції.

Проте нещодавно для МВС скоротили статтю витрат на освітні послуги, тому поліції більше невигідно опікуватися садочком у Рівному. Тож є два варіанти: або забрати його на баланс міста, або ж віддати приміщення на приватизацію. 

Дивно, але депутати Рівнеради не прийняли садочок у комунальну власність - "за" проголосувало лише 19 з них. Це дуже здивувало міського голову Рівного Володимира Хомка, який переконаний, щомісто не може втратити дитсадок у центрі міста.

- Якщо ми не заберемо цей садок для міста, то існує висока імовірність того, що хтось там у Києві вирішить продати це приміщення - і садка там більше не буде. В місті вже є прецеденти, коли на місці відомчих садочків після приватизації зробили суд і житловий будинок. Тому варто було б усе-таки прийняти у власність міста цей садок, щоб зберегти його, адже там виховуються маленькі рівняни, а в нас і попри те є нестача місць у садках. Тому він би допоміг трохи покращити ситуацію, - підкреслив Володимир Хомко.

Втім, його думку не поділяє секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук. Він вважає, що місту не треба приймати у власність цей садок, адже він навантажить міський бюджет на 7-8 мільйонів гривень додатково.

Зрештою депутати вирішили перенести це питання на довивчення і розглянути його ще раз на наступному засіданні.

Читати також