Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Директор рівненської школи подав два проєкти на Громадський бюджет

З 15 квітня до 29-го травня мешканці Рівного можуть подати свої ініціативи на Громадський бюджет для реалізації у 2022-му році. 

У перший же день відразу два проєкти подав директор школи №16  Олексій Шелепенко.

Вартість першого - 250 тисяч гривень. За кошти ініціатор пропонує облаштування тренажерно-спортивного комплексу біля ЗОШ № 16. Проєкт передбачає встановлення вуличних тренажерів для всіх груп м'язів, мощення бруківкою та благоустрій території (В'ячеслава Чорновола, 101). Встановлення сучасного спортивного комплексу з урахуванням потреб людей з особливими потребами дасть можливість вільно займатись спортом учням школи, жителям міста Рівне та мікрорайонів Новий Двір та Щасливе зокрема.

Другий проєкт - на мільйон гривень. Олексій Шелепенко пропонує облаштувати сіні-спортивне футбольно-волейбольно-баскетбольне поле з безшовним гумовим покриттям.

"Воно необхідне для фізичного розвитку дітей та дорослих. Універсальний майданчик забезпечить потрібний рівень безпеки, надасть імпульс популяризації фізичної культури та спорту серед молоді та дорослого населення, стане справжнім осередком здорового способу життя та створить можливість формувати здорове суспільство", - додає автор.

Подати проєкт для участі в Громадському бюджеті можна тут: https://rivne.pb.org.ua/.

Читати також

20.03.2023 У Рівненському районі горіли чагарники та рослинність

Відомо,, що перший випадок стався поблизу с. Мнишин Рівненського району Гощанської ТГ. Там, відбулось загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території площею 0,3 га.  Другий - поблизу с. Мала Любаша Малолюбашанської ТГ, де також горіла рослинність однак на території площею 0,2 га.  Враховуючи, що Україна наразі переживає нелегкі часи, наполегливо закликаємо всіх - не випалюйте суху рослинність, не додавайте клопоту надзвичайникам. Всі бійці ДСНС переведені на посилений варіант несення служби. Крім того, нагадуємо, що для «любителів» самовільного випалювання сухої рослинності передбачено, як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Згідно зі статтею 77-1 КУпАП за самовільний підпал трави передбачений штраф:  для громадян від 3 тисяч 60 грн до 6 тисяч 120 грн; для посадових осіб – від 15 тисяч 300 грн до 21 тисячі 420 грн. У межах об’єктів заповідного фонду: для громадян – від 6 тисяч 120 грн до 12 тисяч 240 грн; для посадових осіб від 21 тисяча 420 грн до 30 тисяч 600 грн. За порушення правил пожежної безпеки у лісах відповідно до статті 77 КУпАП: громадяни мають сплатити від 1 тисячі 530 грн до 4 тисяч 590 грн; посадові особи - від 4 тисяч 590 грн до 15 тисяч 300 грн. Якщо ці дії призвели до знищення або пошкодження лісу штраф: для громадян від 4 тисяч 590 грн до 15 тисяч 300 грн; для посадових осіб від 10 тисяч 710 до 30 тисяч 600 грн. Окрім того, статтею 245 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність за знищення, або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності, або її залишків вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом. Винні особи караються штрафом від 91 800 грн до 153 000 грн, або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк. Такі ж дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин, або інші наслідки, караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.