Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Діти займались у підвалі, який постійно затоплювало: у Рівному відремонтували підлітковий клуб

У Рівному в приміщенні підліткового клубу "Лілея" провели косметичний ремонт.

Як повідомила заступниця міського голови Рівного Марина Кузмічова, підлітковай клуб розташований у підвальному приміщенні, яке часто підтоплювало дощовими водами.

"Підліткові клуби, в своїй більшості, знаходяться у цокольних приміщеннях житлових будівель. Завдяки зручності розташування (спальні райони міста), ПК мають багато учнів. Минулоріч кількість виховників ПК збільшилась, адже діти дуже потребують творчих занять, бесід з своїми улюбленими вчителями і затишної атмосфери (особливо у період війни). Підлітковий клуб "Лілея" – це один з найважчих проектів із серії "вдалося", - зазначає Кузмічова.

Підвальне приміщення, неодноразово підтоплене дощовими водами, було у жахливому стані. Ремонт тривав у декілька етапів.

За словами чиновниці, у 2021 році були зроблені зовнішні роботи, щоб максимально унеможливити потрапляння води.

Цьогоріч провели внутрішній ремонт: висушили кімнати, вивели грибок, замінили старі мережі, декілька разів перешпаклювали, декілька разів перефарбовували. У санвузлі замінили стару ванну та плитку на нові.

Ремонт обійшовся у 170 тисяч гривень, з яких 50 тисяч мали виділити з бюджету міста, однак у 2022 році цей платіж не пропустили, тому є заборгованість. Також 50 тисяч надала благодійна організація "Серце дітям України". 70 тисяч гривень надав анонімний благодійник.

Читати також