Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Дівчинка з Рівненщини, яка з народження бореться з тяжкою хворобою, поїхала на лікування до Італії

Дівчинка з Рівненщини, яка з народження бореться із тяжкою хворобою, потрапила на лікування до Італії.

Про це повідомляють у Християнському Благодійному Фонді "Усмішка Тимоші".

Аліні 3 рочки, вони разом із мамою проживають у містечку Млинів, що на Рівненщині. Хвороба спіткала дівчинку від самого народження і кожного дня вона боролась за своє життя. 

Коли розпочалась війна, вона лікувалась в "Охмадиті", проте звуки сирен та обстріли Києва негативно впливали на дитину. Тому рідні шукали можливість покинути Україну і благодійний фонд "Усмішка Тимоші", який займається перевезенням онкохворих діток до Італії, допоміг родині виїхати на лікування. 

"Виїзд завтра о 9.00. Якщо ви встигаєте, скидайте ваші дані, - повідомили нам у Фонді. Збиралися якихось півдня, і ось ми в дорозі до Італії. Вже в автобусі, спілкуючись з іншими мамами, що везли своїх діток на лікування, я зрозуміла, що вони не просто їдуть закордон - їх уже чекають в конкретних клініках. Я розповіла про свою ситуацію супроводжуючій групи Світлані, і тут почалися дива...", - пригадує жінка.

Доки родина їхала до Львова, працівники фонду віднайшли лікарню та домовились із медиками, щоб ті зустріли дитину. 

"У супроводі медиків, автомобілем швидкої допомоги нас відвезли до аеропорту. Приватний літак бізнес класу зі шкіряним салоном віз нас до Генуї.  В аеропорту Генуї знову чекала швидка, яка доставила нас в клініку Gaslini, для лікування. Я щиро вірю що все буде добре, що лікування дасть позитивний результат і наша дівчинка буде здоровою! І дуже вдячна Богу та людям, які допомогли нам в цей складний час", - ділиться спогадами мати 3-річної Аліни. 

Реквізити Християнського благодійного фонду «Усмішка Тимоші»:

www.timoshas-smile.com

PayPal: [email protected]

Розрахунковий рахунок:

UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

Читати також