Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Для дітей соціальних категорій з Рівненщини провели святкову програму

19 квітня 2019 року в малій залі міської ради відбулась святкова програма «Великодній кошик», проведена Дубенським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з волонтерами – студентами Дубенського коледжу РДГУ, повідомляє Дубно - влада - онлайн

На захід були запрошені діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

З вітальним словом до присутніх звернулись міський голова Василь Антонюк та директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віра Павлюк. 

Святкова програма була насичена позитивними емоціями, цікавими конкурсами та вікторинами. Діти познайомилися із звичаями та обрядами свята, грали в традиційні великодні ігри, читали тематичні вірші, переглянули виставу «Великодня казочка». 

В залі було оформлено тематичну виставку «Великодній передзвін».

На завершення заходу всі запрошені діти отримали солодкі подарунки та пасхальні сувеніри.

Читати також

23.03.2023 Відомо, скільки бурштину за час легалізації видобули на Рівненщині

Загалом за три роки в області через електронні аукціони реалізовано 67 спеціальних дозволів на користування бурштиновими ділянками. З них 61 - на ділянки, площа яких не перевищує 10 га. За цей період легальний видобуток бурштину склав: 2020 - 3,5 тонн; 2021 - 8,1 тонн; 2022 – 13,9 тонн. Тобто загалом після легалізації в області видобуто понад 25 тонн бурштину. Бізнес повірив у ці державні рішення, про що свідчить: активність на торгах (приймають участь від 3 до 5 учасників); суттєве зростання стартової ціни (в декілька разів по багатьох виставлених на торги бурштинових ділянках). Надходження від продажів спецдозволів у державний бюджет склали понад 65 мільйонів гривень. На сьогодні загальні оцінені промислові запаси 8-ми розвіданих родовищ бурштину в області становлять більше 400 тонн. Перспективні ресурси бурштину на 67 ділянках, де вже проводяться геологорозвідувальні роботи та ділянках, які ще будуть реалізовані на аукціонах, оцінюються в кількості понад 1500 тонн. Таким чином, промисловий видобуток бурштину в області може тривати ще декілька десятиліть. Легальний видобуток бурштину дає поштовх для розвитку окрім видобувної, ще й переробної галузі, зокрема, виготовлення виробів з бурштину. А це, відповідно, поштовх до створення нових робочих місць.