Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Для прийомної сім`ї з Рівного придбали елітне житло у "царському селі"

У Рівному створили будинок сімейного типу, а для прийомної родини Косинців придбали будинок у царському селі. На це спрямували 4,3 мільйона гривень державної субвенції та коштів міського бюджету. 

Прийомна сім'я Сергія та Світлани Косинців працює уже впродовж дев'яти років. За цей час родина виховала чотирьох дітей. Згодом вирішили взяти на утримання і інших діток та перейти у статус будинку сімейного типу. 

За законом їм передбачено нове житло. Тож місто спільно із областю придбали їм новий будинок на вулиці Відрадній, 9. Нині у сім'ї виховується 5 діток. Протягом року дитячий будинок має доукомплектуватись, щоб дітей було уже 10. 

 

Читати також

25.05.2022 Рівненські рятувальники показали відео з місця вибуху автомобіля

По прибуттю рятувальники встановили, що вогнем охоплено передню частину автомобіля. На гасіння було подано вогнегасячі речовини. Загорання швидко було ліквідовано. Жертв та постраждалих немає. Вогнем пошкоджено моторний відсік автомобіля марки Land Rover. Сам автомобіль вдалося врятувати. Попередня причина вибуху несправність газобалонного обладнання. Усі обставини пожежі встановлюються.