Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

До Дубенського міськрайонного суду відрядили суддю

До Вищої ради правосуддя надійшло повідомлення про відрядження судді через надмірне навантаження у Дубенському міськрайонному суді. 

Через це ВРП вирішила відрядити до цього суду суддю Кремінського районного суду Луганської області Олега Панчука. Суддя почне працювати з 31 січня 2022 року, терміном на один рік. 

До слова, Олег Панчук народився 21 грудня 1985 року у місті Дубно, одружений, має двох дітей. Закінчив дубенську школу, навчався у "Острозькій академії", працював на посадах юрисконсульта і начальника відділу кадрів Острозької райлікарні, також був помічником судді Острозького райсуду, пізніше працював у Острозькому військкоматі, з 2016 року був призначений на посаду судді Кремінського райсуду. 

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.