Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

До літнього табору на Рівненщині завітали відомі спортсменки (ФОТО)

http://oblrada.rv.ua

У рамках Всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету України «Do like Olympians» («Роби як олімпійці»), відбулася зустріч провідних спортсменок нашого краю зі школярами, які відпочивають в дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Агатівка», що розташований в с. Симонів Гощанського району.

Зараз тут оздоровлюється кілька сотень дітей, значна частина з яких є гостями нашої області.  Для них, і не тільки, була проведена зустріч з майстром спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, бронзовою призеркою XIV літніх Паралімпійських ігор 2012 року у м. Лондон та XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро Юлією Галінською та кандидатом в майстри спорту України з дзюдо, багаторазовою призеркою та переможницею міжнародних турнірів Анною Бойко.

Розпочався захід з церемонії запалення «Олімпійського вогню». Після цього спортсменки розповіли про особливості свого виду спорту, провели розминку та показовий виступ. На завершення гості зробили спільне фото «у стрибку», яке вже встигло стати «візитівкою» проекту «Do like Olympians».

За інформацією КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення

«Спорт для всіх» Рівненської обласної ради

Читати також