Рівне Медіа

До райлікарні на Рівненщині привезли комплекс нового обладнання

В рамках проекту Світового банку, що реалізовується на Рівненщині, відбулася поставка ангіографічного комплексу до Сарненської районної лікарні. 

Відповідно до планів реалізації проекту на базі Сарненської районної лікарні має бути відкрито серцево-судинний центр з ангіографічною операційною та палатами інтенсивної терапії. Цей центр буде обслуговувати мешканців північних районів Рівненщини, яким зможуть оперативно надавати допомогу при інфаркті міокарду та інших хворобах системи кровообігу.

Нагадаємо, що на початку 2018 року в межах проекту Світового банку вже відкрився серцево-судинний центр в Рівненській обласній клінічній лікарні. За цей час лікарі центру провели більше 2 000 операційних втручань. Тож за ініціативи обласного управління охорони здоров’я та групи впровадження проекту Світового банку було розширено межі проекту та погоджено відкриття ще одного серцево-судинного центру на базі Сарненської районної лікарні.

"Відповідно до сучасних медичних протоколів для того, щоб уникнути небажаних наслідків, медична допомога при інфаркті має надаватися протягом двох годин. Зрозуміло, що доставити пацієнта з північних районів області до Рівного протягом цього часу надто складно, а часом і не можливо. Тому і з’явилася ініціатива відкрити ще один серцево-судинний центр в місті Сарни", – розповів керівник групи консультаційної підтримки проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок.

Відтак обласним управлінням охорони здоров’я був проведений тендер та закуплений сучасний ангіографічний комплекс виробництва Philips. Також наразі триває закупівля обладнання для палат інтенсивної терапії та операційної.

 

Читати також