Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

До Рівного приїде театр "Чорний квадрат"

До Рівного приїде театр-студія імпровізації "Чорний квадрат". 

Довгоочікувана аншлагова вистава, яка мала відбутися в березні - «Ти моє ВСЕ» - була замінена на більш пікантнішу і гумористично гострішу виставу, з найкращим акторським складом театру.Мова йде про постановку «25 хвилин ДО та після SEXY”. Подія відбудеться 20-21 серпня, місце зустрічі - міський палац культури Текстильник.

Через певні карантинні обмеження та норми актори Чорного Квадрату погодилися зіграти одну й ту ж виставу двічі для свого найкращого рівненського глядача. 

Інформація для власників квитків на виставу 20 серпня: о 19.00 організатори шоу чекають усіх у кого квитки на парних рядах (2,4,6,8 і т.д).

21 серпня о 19.00 у "Текстильнику" чекають всіх, у кого квитки на непарних рядах (1.3,5,7 і т.д). 

 

Читати також

09.08.2022 У Рівному демонтували незаконний шлагбаум біля ТЦ "Вікторія"

- Дана перешкода обмежувала рух транспортних засобів по дорозі, яка належить громаді міста. Провели розмову з власником і зобов’язали провести демонтаж самовільно встановленого шлагбауму, - зазначив Олександр Третяк. - Незаконно встановлені шлагбауми та інші обмежувачі руху – одна з проблем, про яку часто скаржаться у Рівному. Дав доручення відповідним комунальним службам міста оперативно відпрацювати кожне таке питання та тримати на постійному контролі благоустрій вулиць та дворів міста.