Рівне Медіа

До Рівного привезуть чудотворну ікону Божої Матері «Всецариця»

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

10 грудня, з нагоди першої річниці Об'єднавчого собору, до Рівного прибуде чудотворний образ Божої Матері «Всецариця». Ця ікона написана монахом Миколаєм Капрулісом із святої гори Афон, який причислений до лику святих в ХVІІ столітті.

Образ, який прибуде до нашого міста, – копія чи, як прийнято говорити, список з оригіналу чудотворної ікони «Всецариці», освячена на поясі Божої Матері та чесній главі Іоана Золотоустого у грецькому монастирі Ватопед на святій горі Афон.

Назва ікони – Всецариця – свідчить про її особливу силу. Вона має благодать зцілювати недуги людства. Після молитов біля цього образу вже сталося багато чудес – люди позбавляються від онкологічних та інших важких хвороб. Чудесна допомога Пресвятої Богородиці проявляється і в допомозі батькам, які моляться за своїх дітей, котрі перебувають у полоні наркотичної та алкогольної залежності. Пречиста Богородиця наставляє на праведний шлях, допомагає зміцнити віру, утішає у горі.

Урочиста зустріч ікони відбудеться 10 грудня біля Свято-Воскресенського кафедрального собору о 16.00 год. А перебуватиме чудотворна ікона Божої Матері «Всецариця» у Свято-Воскресенському та Свято-Покровському соборі міста Рівне до Різдва Христового.

Пресслужба Рівненської єпархії

Читати також