Додому "На щиті" повертаєтсья 30-річний захисник із села Нова Українка Вадим Салюк.
Про це повідомляють в Олександрійській громаді.
Вадим загинув 26 грудня 2025 року в районі населеного пункту Софіївка Краматорського району Донецької області, захищаючи Україну.
Попрощаються із солдатом 18 травня.
О 9:00год. - виїзд кортежу від судово-медичної експертизи м. Рівне через с. Великий Житин до будинку Героя с. Нова Українка, вул. Незалежності, 7.
09:30 - 10.30год. - прощання з Вадимом біля батьківського дому.
11:00год- заупокійна служба у храмі с. Нова Українка "Казанської Ікони Божої Матері"
12:00год.- поховання загиблого захисника на кладовищі у с. Нова Українка.
- Просимо жителів громади з пошаною та вдячністю зустріти та провести останньою земною дорогою нашого Захисника.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Вадима. Нехай пам?ять про нього буде світлою і вічною, - йдеться у повідомленні.