Додому "На щиті" повертається 30-річний захисник із села біля Рівного

Додому "На щиті" повертаєтсья 30-річний захисник із села Нова Українка Вадим Салюк. 

Про це повідомляють в Олександрійській громаді. 

Вадим загинув 26 грудня 2025 року в районі населеного пункту Софіївка Краматорського району Донецької області, захищаючи Україну.

Попрощаються із солдатом 18 травня. 

О 9:00год. - виїзд кортежу від судово-медичної експертизи м. Рівне через с. Великий Житин до будинку Героя с. Нова Українка, вул. Незалежності, 7.

09:30 - 10.30год. - прощання з Вадимом біля батьківського дому.

11:00год- заупокійна служба у храмі с. Нова Українка "Казанської Ікони Божої Матері"

12:00год.- поховання загиблого захисника на кладовищі у с. Нова Українка.

- Просимо жителів громади з пошаною та вдячністю зустріти та провести останньою земною дорогою нашого Захисника.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Вадима. Нехай пам?ять про нього буде світлою і вічною, - йдеться у повідомленні. 

Читайте також