Рівне Медіа

"Дорога до ДТП була безкінечною": на Рівненщині водії не пропускали карету швидкої допомоги

Фотоколаж - Ольга Гордієвич

Працівниця швидкої допомоги на Рівненщині Ольга Гордієвич опублікувала у соцмережі Фейсбук емоційний допис про роботу бригади швидкої.

Зокрема, у пості мова йшла про виклик на страшну аварію, яка сталась на Березнівщині. 

Нагадаємо, у Березнівському районі сталася ДТП за участі автомобіля "ВАЗ 2107" та вантажівки. Водійка легковика та семирічна дитина, яка перебувала у салоні, загинули на місці. 

Жінка зазначила, що через поведінку водіїв на дорозі шлях до місця ДТП був довгим.

"Сьогодні моєму терпінню «прийшов кінець», моїм емоціям немає спокою.  Всі соц мережі переповненні фото з жахливої смертельної ДТП. Всі співчувають, питають, діляться репостами,про двох хлопчиків, які вижили в цьому «месеві». За багато років своєї праці я ніколи не звикну до «чужого болю», а особливо коли це смерть дітей....

Але я не про себе. Я хочу кричати за стан на наших дорогах, про « неадекватних», «безвідповідальних», « безмозглих» водіїв ... Їхавши на це ДТП- коли диспетчер каже про 4 постраждавших, троє з яких є діти, ти хочеш ЯКНАЙШВИДШЕ доїхати на місце пригоди, надати допомогу, довести до лікарні... без перешкод, без зупинок, без хвилювання, що хтось «вискочить» тобі перед машиною. Про це можна тільки мріяти.... Не в нашій країні, не з нашими водіями.... Я не про всіх, є свідомі, не можу і не хочу ставити всіх в одну лінію...

Наша дорога до ДТП була безкінечна, сьогодні нас ніхто не пропустив, не надали перевагу в русі, не з’їхали на обочину, не зупинилися..... незважаючи на проблискові маячки і нестерпні звуки сирени... Нас два рази «підрізали» створивши аварійну ситуацію ( і як завжди сказали б, що самі винні)".

Пані Гордієнко звернулася до водіїв Рівненщині з проханням пропускати швидку допомогу, адже важлива кожна секунда.

Читати також