Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Дорога, яка "тисячу років" не бачила якісного ремонту: у Рівненському районі - оновлення

У Рівненському районі триває ремонт автомобільної дороги Р-77 Рівне-Тучин-Гоща. Щодня тут паралельно працює кілька бригад. 

Працівники проводять роботи з холодного фрезерування, влаштування міцної основи дорожнього одягу та шарів асфальтобетону. Разом з тим, тривають і роботи з облаштування узбіч та пішохідних доріжок.

"Дорога, яка "тисячу років" не бачила якісного ремонту, сьогодні змінюється кардинально. Роботи у розпалі, дякуючи програмі Володимира Зеленського Велике будівництво. Відео знято неподалік села Радиславка", - повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

На сторінці голови ОДА опублікували відео з цього ремонту. Переглянути його можна тут.

Читати також

07.06.2023 На Рівненщині двох жінок та їх дітей врятували від домашнього насильства

Як розповіла його директорка Олена Бобровська, фахівці мобільної бригади днями екстрено вивезли у безпечне місце ще двох жінок з дітьми, рятуючи їх від насильства. Загалом, упродовж місяця за такою допомогою до центру звернулися понад 60 людей. В подальшому з постраждалими проводять тривалу терапію, допомагають речами першої необхідності. Для того, щоб викликати команду фахівців за місцем проживання або перебування постраждалої особи чи отримати консультацію та інформаційну підтримку варто зателефонувати за номером: +38 095 033 20 09. Мобільні бригади працюють без вихідних. Крім того, підтримку фахівців центру можна отримати безпосередньо за адресою: Рівне, Червонія Василя, 29.