Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Дорожче, ніж у Рівному: у Сарнах підвищили ціну за проїзд у маршрутках

У Сарнах підвищили вартість проїзду у громадському транспорті. Тепер замість 7 гривень пасажири сплачують у міських маршрутках 12 гривень. 

Як повідомляє видання "Район.Сарни", відповідне рішення виконавчий комітет ухвалив 31 травня. Зазначають також, що "дитячий" квиток вартує 6 гривень. 

Читати також

18.08.2022 Мама загадала, щоб народилися два сина й донька: відомо, як імена отримала трійня з Вараша

"У минулому році в нашому закладі народилася трійня і в поточному році маємо першу трійню. Мама почуває себе, можна сказати, задовільно, як після оперативних пологів, тому що ці пологи відбулися через кесарський розтин", — сказала Вікторія Єнікеєва. У 22-річної Анастасії це були перші пологи. Імена для малят подружжя уже обрані. "Давид, Данік і Соломіта. Перше УЗД вже показало двох хлопчиків, коли дізналися про трьох, думали, що будуть всі хлопчики, але потім таки нам сказали, що дівчинка", — розповіла Анастасія Сакіда. Тато трійнят Максим Сакіда на пологах не був — чекав в іншій кімнаті: "І ті пів години чекання мені були як увесь день. Переживання, звичайно, було, а коли почув плач діток, то серце ледь не вискочило і від переживання, і від радості", — зізнався багатодітний батько.