Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Дрон-камікадзе атакував окупантів, коли вони розпивали спиртне на танку: відео

Скріншот із відео

Українські військові показали, як дрон-камікадзе з вибухівкою знищив ворожий танк. Стало це в момент, коли окупанти саме розпивали спиртне, сидячи на броні транспортного засобу. 

Оператори ССО України розвинули навички з володіння ще одним видом новітнього озброєння. Як приклад – чергове знищення ворожого танка разом із живою силою противника.

Це відео вперше публікується на широкий загал, але варто відзначити, що бойове застосування БПЛА-камікадзе є сталою практикою для ССО України під час війни з російськими загарбниками.

За даними наших воїнів, російські окупанти на одній із позицій спокійно розпивали спиртне, сидячи на броні свого танка. Утім, звичне для росіян заняття було раптово перерване несподіваною атакою з повітря.

«Сучасний безпілотник-камікадзе, оснащений потужною вибухівкою влетів прямо в танк, завдавши противнику непоправних втрат. Увесь процес знищення противника зняла камера, розташована на дроні-убивці», – повідомили військові.

Це гарний приклад того, як допомога іноземних партнерів вкупі з навченістю і професіоналізмом наших воїнів дають позитивні результати на фронті.

Читати також