Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Дружини блокують військову частину: розвідка перехопила розмову окупантів з "ДНР"

Ілюстративне фото

Дружини мобілізованих мешканців так званої "ДНР" блокують військову частину. Все тому, що їхніх чоловіків забрали на війну попри довідки про непридатність до служби. Ротації військослужбовцям також не "світять".

Про це інформує ГУР.

Із перехопленої розмови двох "ДНРівців" українські спецслужбовці з`ясували, що у Донецьку дружини мобілізованих чинять опір та протестують проти дій командування. 

Окупанти обговорюють між собою також безлад, який відбувається у підрозділах. Засмучує вояк і те, що в них відсутня ротації особового складу.

Один зі співрозмовників розповідає, що українські війська вели обстріл безпосередньо їхнього місцерозташування. Каже, що це наслідок неадекватних дій співслужбовців, які їздять по селах на автомобілі, вилазять на підвищення, щоб «впіймати» Інтернет. В батальйоні масове пияцтво: «Перший взвод в селі. Від нього вже виє село. Неадеквати».

 

Читати також

27.06.2022 Як у часи Голодомору: через нестачу їжі жителі Маріуполя змушені полювати на голубів — міськрада

"Аби вижити, маріупольці почали встановлювати пастки для голубів. Так само люди робили під час голодомору 1932-1933 років. Зокрема, такі пастки з‘явилися поблизу 17 МКР. Птахів, яких колись жителі підгодовували біля драмтеатру, стали вживати в їжу", – повідомляють у міськраді. Жителям міста бракує не лише їжі, а й питної води. "Це знущання з людей, які до війни жили повноцінним життям – не знали що таке голод чи нестача питної води.  Ці жахливі речі відбуваються у 21 сторіччі, у серці Європи, на очах усього світу", – заявив мер Вадим Бойченко. Через вживання м'яса голуба можна захворіти на:  гістоплазмоз;  енцефаліт; орнітоз; сальмонельоз;  токсоплазмоз та інші небезпечні хвороби.  Оскільки в Маріуполі немає лікарень, де люди могли б отримати повноцінну медичну допомогу, ці хвороби можуть призвести навіть до летальних випадків.