Олень Борис із Рівненщини оговтується після двох пережитих ДТП.
Про це пише Укрінформ.
Як зазначається, наразі він перебуває під наглядом зоозахисників на Київщині. Його приводять у стабільний стан і готують до операції з ампутації рогу.
Як пояснила керівниця Центру порятунку диких тварин Наталія Попова, молодий ріг, який травмувався внаслідок першої аварії, почав розростатися і незабаром може пошкодити око тварини.