Рівне Медіа

Двох суддів із Рівненщини можуть знову призначити на посади

12 листопада 2019 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення суддів. Про це йдеться на сайті Вищої ради правосуддя.

Повноваження суддів припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено, однак вони обіймають посади у відповідних судах, а отже, ці посади не є вакантними.

Судді пройшли кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді. Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України їх визнано такими, що відповідають займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду.

Під час попереднього розгляду рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України не виявлено відомостей, які не були предметом розгляду ВККСУ та яким Комісія не дала належної оцінки у межах процедури кваліфікаційного оцінювання стосовно кандидатів, що свідчили б про невідповідність кандидата критерію доброчесності чи професійної етики.

За результатами розгляду рекомендацій Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення суддів на посади.

Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення 53 суддів, 2 з яких - із Рівненщини:

  • Гладишева Христина Володимирівна – на посаду судді Рівненського районного суду Рівненської області;
  • Хомицька Алла Анатоліївна – на посаду судді Млинівського районного суду Рівненської області.

Читати також