Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Двох загиблих захисників з Сарненщини нагородили орденом "За мужність" посмертно

Орденами «За мужність» III ступеня посмертно нагороджено двох загиблих Героїв із Сарненщини - Михайла Костючка та Олександра Олексійовця, згідно з Указами Президента України № 257 та №272.

Про це повідомляє очільник Сарненської РВА Олександр Кохан.

Михайло Костючок був жителем села Бережки. З 2015 року він служив у ЗСУ і виконував бойові завдання в зоні АТО. Перед початком повномасштабного вторгнення рф в Україну, Михайло знову поповнив лави ЗСУ та став на захист Батьківщини.

Герой загинув 12 червня 2022 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу на Доннечині.

Нагороду вручив батьку загиблого - Костючку Мусію.

Олександр Олексійовець був жителем села Колки. З серпня минулого року був призваний на військову службу по мобілізації і служив стрільцем-помічником гранатометника.

Герой загинув 22 грудня 2022 року, захищаючи Україну поблизу населеного пункту Озерянівка на Доннечині, внаслідок підриву на ворожій міні.

Нагороду вручив матері загиблого - Олексійовець Галині та сестрі Ірині.

Також вручив медаль «За військову службу» захиснику із Дубровиччини, Олегу Гордичу, якою його відзначив Президент України (Указ Президента № 7622).

Олег був учасником АТО, а з початком війни мужньо та сміливо став на захист Батьківщини. У березні поточного року захисник був демобілізований по стану здоров’я. Відзнаку він отримав особисто.

Читати також