Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Екс-депутат Харківської міськради у Туреччині зарізав своїх дітей - ЗМІ

У Туреччині українець вбив своїх двох дітей та поранив дружину. Попередньо це може бути колишній депутат Харківської міськради. 

Як зазначається, інцидент стався 21 травня у турецькій Аланії. 

38-річний чоловік кухонним ножем зарізав 4-річного сина та 6-річну доньку, в той час як їхня мати встигла втекти та сховатися у ванній. 

За даними ЗМІ, сім'я втекли від війни та отримала у Туреччині притулок. 

Родина прибула до Туреччини не так давно та оселилась у апарт-готелі Аланії. 

За попередньою інформацією, підозрюваним може бути екс-депутат Харківської міськради Олексій Навроцький.

Раніше він був помічником народного депутата, двічі обирався до Харківської райради та одного разу - до міськради. 

Також Олексій Навроцький перебував на посаді проректора з наукової роботи ХНУ ім. Каразіна.

Незадовго після початку повномасштабної війни, коли на території Харківської області велися активні бойові дії, Навроцький взяв відпустку за свій рахунок.

За матеріалами fakty.com.ua

Читати також

27.06.2022 Як у часи Голодомору: через нестачу їжі жителі Маріуполя змушені полювати на голубів — міськрада

"Аби вижити, маріупольці почали встановлювати пастки для голубів. Так само люди робили під час голодомору 1932-1933 років. Зокрема, такі пастки з‘явилися поблизу 17 МКР. Птахів, яких колись жителі підгодовували біля драмтеатру, стали вживати в їжу", – повідомляють у міськраді. Жителям міста бракує не лише їжі, а й питної води. "Це знущання з людей, які до війни жили повноцінним життям – не знали що таке голод чи нестача питної води.  Ці жахливі речі відбуваються у 21 сторіччі, у серці Європи, на очах усього світу", – заявив мер Вадим Бойченко. Через вживання м'яса голуба можна захворіти на:  гістоплазмоз;  енцефаліт; орнітоз; сальмонельоз;  токсоплазмоз та інші небезпечні хвороби.  Оскільки в Маріуполі немає лікарень, де люди могли б отримати повноцінну медичну допомогу, ці хвороби можуть призвести навіть до летальних випадків.