Рівне Медіа

Екс-керівника лісового господарства на Рівненщині притягнули до адмінвідповідальності

фото ілюстративне

За принципової позиції прокурорів, судом за результатами розгляду шести протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, передбачені частинами 1, 2 статті 172-7 КУпАП, притягнуто до адміністративної відповідальності одного з колишніх керівників лісового господарства Березнівського району.

Прокурори довели, що громадянин, будучи керівником державного підприємства в порушення вимог статті 28 Закону України «Про запобігання корупції», тричі неповідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а також перебуваючи в умовах вказаного конфлікту інтересів прийняв рішення – підписав договори з близькою особою на поставку та розпиловку лісопродукції у кількості 400 м. куб. на загальну суму 566 000 гривень.

Постановою Березнівського районного суду колишнього посадовця визнано винним у вчиненні зазначених правопорушень та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі чотириста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 6800 гривень.

Не погодившись з постановою суду захисник особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, оскаржив її до Рівненського апеляційного суду.

За результатами апеляційного перегляду справи, апеляційну скаргу залишено без задоволення, а постанову суду І інстанції про накладення штрафу без змін.

Пресслужба прокуратури Рівненської області

Читати також