Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Екснардепа та чиновника-військового "понизять" у посадах у Рівненській облраді

На сесії Рівненської облради розглянули питання про внесення змін до структури та чисельності виконавчого комітету. 

За це рішення проголосували 35 депутатів, 5 - проти. 

Стосуються вони посад колишнього нардепа, а нині начальника відділу з питань розвитку громад та територій Олександра Дехтярчука та начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку, що нині служить в ЗСУ, Юрія Нілабовича

Відомо, що замість відділу, який нині очолює Юрій Нілабович, створюють управління з питань спільної власності територіальних громад з двома відділами: відділом з питань майнових відносин та фінансового аудита та відділом з питань кадрового забезпечення та контролю. Попередньо управління очолить депутат облради Олег Стратюк

Замість відділу Дехтярчука створять відділ співробітництва з міжнародними організаціями та громадами. Стосовно керівника цього відділу, то тут питання ще обговорюється.  

Як зауважив на засіданні голова Рівненської облради Андрій Карауш, в цьому разі не йдеться про звільнення Олександра Дехтярчука та Юрія Нілабовича. 

Проте, можливо, їм можуть запропонувати роботу, рівнозначну їхнім кваліфікаційним вимогам. 

- Даний проект рішення жодного відношення до кадрових питань не має. На основі цього рішення буде затверджуватись штатний розпис, і от далі голова ради має діяти відповідно до чинного законодавства. І щодо Юрія Нілабовича будуть застосовані всі норми законодаства. Під час воєнного стану він не може бути звільнений з посади. А тим більше дана його посада не змінює ні функціоналу, ні обов'язків. Стосовно Олександра Дехтярчука, то він також залишиться працювати у відділі. Він буде посилений саме для міжнародної співпраці, - прокоментував голова Рівненської облради Андрій Карауш. 

Ми спробували зв'язатись з Олександром Дехтярчуком, проте той відмовився від коментарів та заявив, що нині перебуває на лікарняному. 

Читати також