Рівне Медіа

Екс-посадовцю Рівненської ОДА, якого обвинувачують у корупції, можуть змінити вирок

фото ілюстративне

Прокуратура оскаржила вирок стосовно екс-посадовця Рівненської обласної державної адміністрації

Прокуратурою Рівненської області 28.01.2019 внесено апеляційну скаргу на вирок Дубенського міськрайонного суду, яким екс-посадовця Рівненської обласної державної адміністрації, що обвинувачувався у корупційному злочині, засуджено за вчинення закінченого замаху на заволодіння коштами шляхом зловживання довірою, що завдало шкоди потерпілому (злочин, що передбачений ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190 КК України) та водночас виправдано за обвинуваченням, передбаченим ч. 3 ст. 368 КК України.

Згідно із матеріалами досудового розслідування та обвинувальним актом посадовець  обвинувачувався  у  одержанні   неправомірної   вигоди   у   сумі  11 тис. дол. США, поєднаної із вимаганням, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Прокуратура області відстоюватиме у Рівненському апеляційному суді позицію щодо скасування рішення суду першої інстанції, визнання обвинуваченого винним у вчиненні корупційного кримінального правопорушення та притягнення до встановленої  законом відповідальності.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Читати також