Фахівці взяли проби води з Басівкутського озера у Рівному

Фахівці Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб взяли проби води з Басівкутського озера у Рівному.

Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці установи. 

Як зазначається, такі дослідження проводять щороку, щоб оцінити безпечність води для відпочинку населення.

Під час лабораторних досліджень воду перевірять за основними показниками епідемічної та токсикологічної безпеки:

  • санітарно-хімічними — щоб визначити склад і якість води;
  • мікробіологічними — на наявність бактерій та інших мікроорганізмів;
  • паразитологічними — на вміст паразитів та їхніх яєць.

Після завершення лабораторних досліджень результати будуть оприлюднені на початку наступного тижня.

Читайте також