Фахівці Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб взяли проби води з Басівкутського озера у Рівному.
Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці установи.
Як зазначається, такі дослідження проводять щороку, щоб оцінити безпечність води для відпочинку населення.
Під час лабораторних досліджень воду перевірять за основними показниками епідемічної та токсикологічної безпеки:
- санітарно-хімічними — щоб визначити склад і якість води;
- мікробіологічними — на наявність бактерій та інших мікроорганізмів;
- паразитологічними — на вміст паразитів та їхніх яєць.
Після завершення лабораторних досліджень результати будуть оприлюднені на початку наступного тижня.