Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Фермерка з Рівненщини прихистила три родини переселенців і готує будинок для четвертої

Власниця сімейної ферми “Відродження” на Здолбунівщині Наталя Никончук прихистила вже три родини переселенців.

Нині жінка готується зустрічати четверту сім’ю, повідомляє SEEDS.

З початку повномасштабної війни значна частина переселенців переїхала в західні регіони країни. Приймати внутрішньо переміщених осіб допомагають і фермери. Наприклад Наталя Никончук, власниця сімейної ферми “Відродження” на Рівненщині прихистила вже три родини переселенців. Наразі готується зустрічати четверту сім’ю, повідомляє SEEDS.

Крім допомоги переселенцям, фермерка та її родина допомагають ЗСУ та волонтерам.

“Зараз у фермерів проживає частинка сім’ї із Рубіжного, Луганської області. Мама із двома синами 19 і 11 років. Чоловік та ще двоє синів залишилися вдома захищати країну. Живуть однією дружньою сім’єю. Переселенці у всьому допомагають Никончукам і навіть купили козу та козенят. І це не перша сім’я переселенців, яку прихистили фермери. Одні уже поїхали за кордон, інші повернулися додому, на Чернігівщину. Наталя з чоловіком тим часом очікують ще одну сім’ю, роблять ремонт у ще одному своєму будинку: підбілюють, прибирають, підводять воду, аби люди мали своє житло”, – зазначають у проєкті Сімейні молочні ферми, учасником якого є ферма “Відродження”.

Наталя разом з родиною перетворила своє невеличке особисте господарство на ферму п’ять років тому. Згодом фермерка відкрила агросадибу «Панський маєток», де до війни приймала туристів, які мали змогу помилуватись природою, порибалити, покататись на коні і почастуватися сирами і молоком з сімейної ферми.

Корми для корів господарство готує самостійно. Посівна у пройшла вдало, адже пальне для неї закупили ще в січні за ціною 27 грн за літр. Зараз родина фермерів продовжує допомагати українцям та готується до сінокосу.

Читати також