Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Флот російських окупантів відкинули на 100 кілометрів від українського узбережжя

Українські воєнно-морські сили відкинули корабельне угруповання чорноморського флоту рф було відкинуто від українських берегів на відстань більше сотні кілометрів.

Про це повідомляють у Міністерстві оборони України. З напрямку моря досі залишається загроза ракетних ударів, але тепер ворог вимушений змінити тактику: розгорнути в Криму та у Херсонській області берегові ракетні комплекси "Бал" та "Бастіон" та закріпити додаткві сили на острові Зміїний. 

У Міністерстві зазначають, що росіяни почали бити по наземних об’єктах протикорабельними ракетами, основне призначення яких ураження бойових кораблів та суден і це може свідчити про те що рф використала значний обсяг сучасної ракетної зброї.

Читати також

03.07.2022 Понад 10 тисяч маріупольців перебувають у в`язницях ОРДЛО - мер

- Мирні, цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці, - пише Бойченко. За його даними, люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метра по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу. Їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної. Він закликав Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця.