Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Фотограф з Рівненщини "ловив" на камеру блискавки (ФОТО)

Фотограф з Рокитного Олександр Богданець опублікував світлини грози у спільноті "Світ через об'єктив".

За словами автора, фото були зроблені у мемент буревію у п'ятницю, 25 червня,

Нагадаємо, на Рівненщині негода повалила дерева та зірвала дахи будинків. Також постраждали дві людини - чоловіка вдарила блискавка, а на жінку впали уламки даху.

"Не можу навіть приблизно сказати, яка була швидкість вітру, але дуло наче з турбіни літака. Здувало в місті, серед будинків, а в полі взагалі страх як мело. Грозові хмари просто вражали, я навіть вагаюся сказати, що мене більше вразило, сама гроза чи пейзаж. Блискавки по небу почало розкидувати перед заходом сонця, переважна більшість з яких приходилася горизонтальними. Все це виглядало незвичайно і моментами боязко, особливо коли здувало фотоапарат і доводилося його ловити. Самих опадів випало відносно мало, а буревій бешкетував близько двох годин. Вже об одинадцятій вечора всі ходили з ліхтариками та відновлювали те, що зруйнувала негода", - коментує фотограф.

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.