Футболістки "Вереса" припинили боротьбу за Кубок України

Жіноча команда рівненського "Вереса" припиняє боротьбу за Кубок України. Рівнянки мінімально на виїзді поступились харківському "Житлобуду-1". 

Про це повідомляють у пресслужбі рівненського клубу. 

Житлобуд-1 - Верес - 1:0 (1:0)

Кубок України, 1/8 фіналу

28 серпня 2023 року, Щасливе, стадіон Арсенал-Арена

Житлобуд-1: Славич - Козуб, Войтенко, Апанащенко, Чувилка, Хаванська, Намазова, Щур, Корнацька, Шевчук, Кожухар. Запасні: Гудзик, Позднікова, Панцулая, Маліновська, Лавренюк, Єрьоменко, Манзюк.

Головний тренер: Володимир Пятенко.

Верес: Снігур - Низова, Баліна, Надєждіна, Котовець, Розлуцька, Нездюр, Веремейчук, Тріль, Забитівська, Кузьмин. Запасні: Луцюк, Навроцька, Шелест, Сухоряба, Ляхович, Деркач, Городецька, Мущенська.

Головна тренерка: Олена Руда.

Гол: Апанащенко (19).

На 10-й хвилині Дар‘я Апанащенко не реалізувала пенальті (воротар).

Вже на старті поєдинку червоно-чорні створили собі проблеми. Після передачі з лівого флангу і Вероніка Кожухар зуміла на мить швидше зіграти у м‘яч, випередивши Яну Надєждіну - пенальті. До м‘яча підійшла Дар‘я Апанащенко, але програла дуель голкіперці Вереса! Світлана Снігур дістала м‘яча з нижнього кута воріт!

Практично одразу свій шанс не реалізувала Аделіна Намазова, поціливши у поперечину воріт!

Реабілітувалися футболістки Житлобуду-1 за десять хвилин, реалізувавши інший стандарт - штрафний удар за фол Тетяни Веремейчук. Дар‘я Апанащенко невідпорним ударом метрів з двадцяти п‘яти влучила точнісінько у правий від Світлани Снігур нижній кут воріт - 1:0.

У першому таймі стався ще один епізод, вартий уваги. Зле стало гравчині Житлобуду-1 Ользі Войтенко. Після надання медичної допомоги вона продовжила гру. Але ще за декілька хвилин просто впала на газон.

Вже після перерви арбітриня Людмила Тельбух не ризикнула призначити пенальті у ворота господарів у доволі суперечливому епізоді з підозрою на фол Христини Козуб проти Владислави Нездюр.

Також було декілька неточних ударів від Тетяни Тріль. Зрештою, матч завершився мінімальною перемогою харків'янок. 

Читайте також