Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гаряча вода та тепло: наскільки готове Рівне до старту опалювального сезону?

фото ілюстративне

Опалювальний сезон у Рівному розпочнуть тоді, коли температура повітря не перевищуватиме 8 градусів тепла впродовж трьох днів. Про це заявив директор ТОВ «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький в інтерв'ю "Рівне Вечірнє". Прогнозується, що тарифи на теплопостачання з початком опалювального сезону зростуть.

"Ситуація в цьому році дуже складна. Заборгованість зросла, в першу чергу, це заборгованість населення. І костатуємо той факт, якого ще не було за нашої діяльності: вже практично рохпочинається новий опалювальний сезон, а не відбулося повернення субсидій за попередній опалювальний сезон," - розповідає Степан Коропецький.

Борг споживачів за газ наразі складає близько 100 млн грн. Проте незважаючи на збитковість підприємства, роботи по підготовці до опалювального сезону майже завершено.

"Наразі в нас ще не завершено роботи по благоустрою ділянок. Це 11 ділянок, на яких проводилися роботи по заміні теплових мереж. Думаю, що за таких погодніх умов впродовж жовтня ми виконаємо всі роботи, де ще незавершені, по благоустрою," - зазначив пан Коропецький.

До слова, Кабмін вже ухвалив старт опалювального сезону в Україні, відтак, вже з 15 жовтня у домівках українців має бути тепло.

 

Читати також