Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Газон, криниця та троянди: у Дубні на території біля багатоповерхівки облаштували "райський куточок"

У Дубні мешканці однієї з багатоповерхівок на вулиці Шевченка облаштували прибудинкову територію так, що позаздрять досвідчені ландшафтні дизайнери. 

Роликом з місця подлілилася мешканка будинку Анжела Глушкова у мережі.

"Україна починається з тебе. Ніхто і нічого замість тебе не зробить, але якщо є бажання, то спільно можна зробити багато хороших справ", - пише авторка відео.

На ділянці є і доглянутий газон, і клумби з трояндами та багаторічниками, і декоративна криниця з лелекою. Влітку мешканців будинку та перехожих також тішать ряди лаванди, яка пахне на всю вулицю.

Займалися облаштуванням зеленої зони місцеві активісти благоустрою прибудинкових територій.

Біля головного входу у будинок є красива лавка з накриттям, по якому плетуться барвисті троянди.

Читати також

03.07.2022 Білоруські військові вчаться зводити понтонні переправи біля кордону з Рівненщиною

- На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь на ротаційній основі продовжують виконувати завдання з прикриття білорусько-українського кордону в прикордонних районах Брестської та Гомельської областей. Проводяться тренування з наведення понтонних переправ, - йдеться у повідомленні. Разом з тим, наголошується, що ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.