Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Героя поховають у рідному селі: на Рівненщині прощатимуться із загиблим воїном

На Дубенщині 17 березня відбудеться церемонія прощання із Героєм Скібчиком Петром Степановичем. Воїн загинув на Луганщині у бою з окупантами.

Про це повідомив голова Підлозцівської сільської ради Микола Костюкевич.

"Прошу всіх небайдужих підтримати рідних у тяжких хвилинах скорботи. Похорон відбувається біля будинку батьків в селі Топілля. Зустріти та провести в останню дорогу героя Ви зможете вийшовши на вулиці де буде проїжати транспорт з тілом покійного", - пише Костюкевич.

Сама похоронна процесія розпочнеться близько 9.30 год - машина з тілом загиблого буде проїжати по центральній вулиці села Торговиця. Потім в село Ставрів по вулиці Перекладовичі. Із села Ставрів в село Підлозці. Далі в село Топілля (Рикані) до будинку, де проживав покійний. Сусіди, односельчани зможуть попрощатися.

Потім тіло покійного привезуть до будинку матері Скібчик Ніни Андріївни, де о 12 годині відбудеться похорон та прощання з тілом покійного.

Похорон завершиться на кладовищі в селі Топілля.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.