Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Годяться навіть дідусі: у Росії скасували вікову межу для контрактників

У Росії ухвалили новий закон, який передбачає зняття усіх вікових обмежень для контрактників. Тепер на військову службу зможуть піти як юні хлопці, так і дідусі.

Повідомляють у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Тпкі рішення у РФ пояснюють "сучасними трендами". Однак, справжніми причинами є шалені втрати особового складу на війні в Україні. Йдеться про майже 10 тисяч солдатів в місяць.

Також, називають такі причини:

• Небажання оголошувати загальну мобілізацію, адже в такому разі доведеться офіційно називати «спецоперацію» війною.

• Небажання російської молоді поповнювати армію, адже військкомати частіше отримують «коктейлі Молотова», ніж готових гинути на українській землі юнаків.

• У Путіна не вистачає війська для одночасного наступу та утримання вже захоплених територій.

Читати також

28.06.2022 Розробляв концепцію «нової вільної Миколаївської області»: у держзраді підозрюють завкафедри одного з вишів

За даними слідства, у квітні 2022 року проросійськи налаштований громадянин вступив у змову із представником спецслужб РФ з метою надання допомоги в проведенні підривної діяльності проти нашої держави. Підозрюваний за завданням куратора розробляв концепцію перетворення «нової вільної Миколаївської області», складав перелік необхідних управлінських посад та проводив роботу з пошуку «надійних» кандидатів на їх зайняття. Одним із його завдань було підготувати за своїм особистим підписом як корінного мешканця м. Миколаєва звернення до влади Росії про нібито готовність частини миколаївців до від’єднання області від України та приєднання до РФ. Крім того, підозрюваний надавав інформацію щодо розташування підрозділів Збройних Сил України та державних установ на території м. Миколаєва. За виконану роботу він мав отримати грошову винагороду. Під час обшуку за місцем його мешкання вилучено комп’ютерну техніку, листування з представником держави-агресора, радянську та російську символіку, особисті нотатки щодо створення та діяльності так званої «Миколаївської народної республіки». Доктору наук державного управління, кандидату політичних наук повідомили про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.