Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Голова Рівненської облради отримав нову посаду

Голову Рівненської облради Андрія Карауша обрали віцепрезидентом Українськї асоціації районних та обласних рад. 

Про це повідомляють у пресслужбі облради. 

Так, напередодні у Києві відбувся з’їзді Українська асоціація районних та обласних рад. Участь в засіданні взяв голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

Головним питанням було переобрання керівних органів УАРОР. Так, новим президентом Асоціації обрано голову Харківської обласної ради Тетяну Єгорову-Луценко. 

Андрія Карауша обрали одним із віце-президентів УАРОР. Він куруватиме питання енергетики та житлово-комунальних послуг.

- Ми повністю перезавантажили роботу Асоціації, не лише обравши нові керівні органи. Ми визначили нові виклики, які стоять сьогодні перед УАРОР. І один із них є вступ України до ЄС. Маємо розуміти, що роль регіональних влад в цьому питанні зростає. Тому Асоціація має активізувати свою роботу в цьому напрямку, – вважає голова Рівненської обласної ради.

Він також висловив сподівання, що в оновленому складі УАРОР підсилить роль регіонів у прийнятті інших важливих державотворчих рішень.

Читати також

01.12.2023 Компенсація за придбання твердого палива: що варто знати мешканцям Рівненщини

Пільговики та субсидіанти Рівненщини мають право на отримання додаткової підтримки на тверде паливо. Виплачувати її будуть до 30 квітня 2024 року. Відомо, що нещодавно Уряд збільшив розмір такої компенсації. Відтепер максимальна сума відшкодування на придбання дров і вугілля для однієї сім’ї становитиме 16 тис. грн на рік замість 6,9 тис. грн, які надавали раніше. «Ті люди, яким надійшло смс-повідомлення від Пенсійного фонду, мають надати згоду на обробку персональних даних. Це можна зробити через особистий кабінет вебпорталу ПФУ, або ж подачею заяви до будь-якого відділення Пенсійного фонду. Наголошую, проєкт буде реалізований впродовж усього опалювального сезону. Важливо: ті, хто подав заявку до 1 грудня, отримають кошти від міжнародних донорів. А пільговики, які оформлять запит до 30 квітня наступного року – із держбюджету. Сума однакова», - розповіла начальниця управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Рівненській області Тетяна Папуша. Якщо ж людині не надійшло таке повідомлення, це означає, що її дані вже містяться в системі і їм не потрібно нічого робити. Вони автоматично отримають допомогу. Тетяна Папуша додала, що суму виплати розраховують індивідуально для кожного домогосподарства. Така додаткова підтримка є одноразовою. Якщо одержувачі пільг або субсидій на тверде паливо раніше отримали будь-яку іншу підтримку від міжнародних партнерів, то виплата не проводитиметься.

01.12.2023 Рівняни зможуть відзначити День святого Миколая: куди піти з рідними

"Запрошуємо рівнян до відзначення різдвяних свят у місті. Ми створили цикл заходів під назвою "Тепле Різдво" і розпочинаємо ми з резиденцій святого Миколая", - зазначають у дописі. Рівняни зможуть відвідати низку цікавих подій: Рівненський зоопарк - 5-10 грудня. Рівненський зоопарк запрошує на щоденні екскурсії впродовж 5-ти днів. Екскурсії проводитимуть щодня з 10:00 до 14:00. Обов'язковий попередній запис за телефоном 098 354 53 99; Таємничі Підземелля Рівного - 3-30 грудня. Обов'язковий попередній запис за номером 097 972 68 79; Парк історичної реконструкції "Оствиця" - 19 листопада-19 грудня. Групове відвідування, тривалість 1-1,5 години. Обов'язковий попередній запис за телефоном 068 346 29 00.