Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Голові однієї з найуспішніших ОТГ Рівненщини вручили Грамоту Верховної ради

Сьогодні, 13 березня, у Рівному під час сесії депутатів Рівненської обласної ради перед розглядом основних питань порядку денного голова облради Олександр Данильчук урочисто вручив Грамоту Верховної ради України голові Бугринської ОТГ, що у Гощанському районі, Сергієві Пилипчуку.

До слова, відзначили управлінця завдяки відповідному клопотанню депутатів Рівненської облради за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування. Додамо, що Бугринська ОТГ є сьогодні однією з найуспішніших в області.

 

Читати також

25.09.2023 "Українські клуби звернуться до УЄФА через платежі солідарності, які мали надійти росіянам", - Надєїн

"Ми плануємо звернутися до УЄФА, щоб українські клуби отримали платежі солідарності за минулий і цей рік, які мали надійти росіянам. Це приблизно 10 мільйонів євро. Україна постраждала від війни, нам потрібно відновлювати інфраструктуру, у нас багато дітей-переселенців. Під час війни у нас будуються академії та футбольні поля, тому нам необхідна підтримка Європи. Мені здається, що за ці півтора роки війни підтримка від ФІФА та УЄФА була недостатньою. Фактично її не було, була лише підтримка деяких клубних асоціацій. Футбольні органи мають виявити солідарність з Україною, де у важкий час проводиться чемпіонат на всіх рівнях. Ці гроші точно не будуть зайвими для українського футболу", - зазначив Надєїн.