Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гори тіл сягають 2 метрів заввишки: росіяни скидають "двохсотих" на звалищах

Ілюстративне фото

Росія продовжує замовчувати реальні втрати на війні та записувати загиблих до списку "зниклих безвісти". 

Про це повідомляють у СБУ.

Тіла російських солдат скидають на імпровізованих звалищах. "Двохсотих" там вже стільки, що купи сягають 2 метрів заввишки.

Це підтверджують перехоплені телефонні розмови окупантів.

"Это не морг, это свалка. Здоровенное, это… поле – не поле, полигон – не полигон… Огорожено, оцеплено, никого не пускают. И, короче, там тысячами привозят. Свалка высотой с человеческий рост",– розповідає ворожий загарбник своїй дружині з "ДНР".

За його словами, це звалище організувати прямо під Донецьком. Його охорона заробляє шалені гроші, допомагаючи родичам мерців знайти їхні останки. А дізнався він про це – бо там його знайома відшукала тіло брата. 

 

Читати також

28.05.2022 "Учасники не стримувалися у висловлюваннях", — у Литві обговорили "депутінізацію" РФ

У Литві провели секретну конференцію, де обговорили сценарії, за якими путін може втратити владу в росії через розпочату війну в Україні. "Русский мир" — це расистська ідеологія, люди на Заході цього не усвідомлюють, каже один з учасників. "Путін вважає, що росіяни етнічно вищі за українців, тому він має право відбирати в українців оселі та підпорядковувати їх. Тому потрібна "депутінізація" Росії, і то якомога швидше", - сказав інший учасник. На конференції обговорювали три можливі сценарії "депутінізації". По-перше, і це найоптимістичніший сценарій: "Росія стане великою Україною". Тріщини в режимі призводять до кінця нинішнього режиму, проводяться демократичні вибори і Росія розвивається по українському шляху. Але це вкрай малоймовірно. Сценарій другий: Путіна скидають його генерали в армії та спецслужбах, а на зміну приходить новий, менш войовничий режим. Присутні також бачать у цьому можливість для Росії. "Будь-які зміни – це крок вперед у нинішній ситуації", – сказав один із учасників. Сценарій жаху: "повстання знизу". Якщо "неосвічені маси" повстануть проти режиму зі страху, відчаю та бідності, виникнуть умови, подібні до війни, почнуться вуличні бої в усіх містах, а Росія розпадеться на багато республік.