Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гороскоп для усіх знаків Зодіаку на 13 квітня 2021

Гороскоп на 13 квітня 2021 — що обіцяють астрологи. Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен

Сьогодні Овнам доведеться переглянути фінансові плани, підлаштувати бюджет під нові правила і скорегувати ієрархію цінностей. Матеріальна ситуація мало передбачувана. Можливі збої в роботі електронних торгових майданчиків і платіжних систем. Не варто купувати речі: вони будуть ламатися або використовуватися не за призначенням. Небажані інвестиції у великі фонди і колективні довгострокові проєкти, інформує Ukr.Media.

Телець

У Тельців день корекції планів. Можливі соматичні реакції на хвилювання, капризи. Стрес благотворний, якщо зміни бажані, і негативний, якщо ущемляє ваші свободи (у другому випадку, можлива нервозність і спроба бунту). Глобальні питання важливіші дрібниць. Зараз краще ні за що не чіплятися, не чекати ясності і комфорту: смаки і почуття непостійні, а пропозиції і можливості оновлюються.

Близнюки

Сьогодні Близнюки не в силах вплинути на події, так як вони знаходяться поза їх розрахунків або за межею їх розуміння. Очікується непередбачуваний поворот сюжету в матеріальних справах або відносинах з друзями. Не виключено, що вам доведеться оновити якісь запаси, створити нові заділи або змінити спосіб накопичення коштів. Незвичайність моменту може відбитися на самопочутті і харчових перевагах.

Рак

Сьогодні Ракам не варто лякатися навколишніх змін, у тому числі, глобальних і доленосних. Як би раптово і непередбачувано не розвивалися події, ви знайдете в них свою оригінальну нішу (хоча, можливо, не відразу). Не виключено, що саме сьогоднішні хвилювання виштовхнуть вас в нове середовище, де ви виявите нове джерело ресурсів на майбутнє. Ви можете несподівано знайти друзів, змінити групу.

Лев

День задасть Левам нові орієнтири. Його головною подією може стати переворот в дружбі, оновлення в соціумі або професійному середовищі, зміна кадрового складу, звільнення або перехід на нову посаду. Є ризик кризи цілей і краху планів. Завдання не вирішити стандартним шляхом. Сьогоднішнім стресом справа не обмежиться, варто готуватися до "м'якої революції" тривалістю в кілька тижнів.

Діва

У хвилюючих сюжетах цього дня Діви обов'язково знайдуть позитивну сторону. Можливе несподіване виконання мрії або відкриття бажаного шляху. В ході подій може раптово відкритися та сама правда, яку Діви безуспішно намагалися донести до свого оточення. Вірогідні наукові та інші оригінальні перспективні знахідки. Буде природним інтерес до світових подій, у тому числі, економічних.

Терези

Терезам пора звернути увагу на матеріальний зріз своїх відносин з людьми. Спільний бюджет (або загальне джерело доходу) може піддатися струсу і вимагати перегляду. Небажано залишати без контролю і особисті ресурси: може назріти реконструкція боргу, вкладу. Можливі зміни в системі доходів від творчості, в порядку фінансування проєкту або в алгоритмі освоєння цільових коштів.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам готує сюрприз їх друг, партнер або близьке оточення. Не виключені соціальні хвилювання, що зачіпають ваш будинок, відносини або роботу. Можливе оновлення правил, обмеження свободи. День схиляє до радикальних заходів, може бути виставлений оригінальний ультиматум або пред'явлено нову системну вимогу. Конфлікт принципових цінностей може спровокувати стрес або бунт.

Стрілець

День несе Стрільцям несподіванки на службі, в рутинних справах і при відвідуванні установ. Очікуються сюрпризи від колег і сервісів, комп'ютерні збої, непередбачені витівки потрібних людей в невідповідний момент, капризи клієнтів, пацієнтів, помічників, друзів, підопічних. Звичний розклад справ порушать системні програмні оновлення. Це не найкращий момент для пошуку роботи і підбору персоналу.

Козоріг

Козорогам день може принести творче натхнення і матеріальні проблеми. Можлива перебудова бюджету, зміна творчої концепції, оновлення в житті дітей, сюрприз в особистому житті. Загальні тенденції дня вдалі, з будь-якого глухого кута знайдеться конструктивний вихід. Якщо життя запропонувало вам нестандартну задачу, варто прийняти виклик: ви впораєтеся і не пошкодуєте про час, витрачений на її вирішення.

Водолій

Водоліїв чекає ключовий момент у професійному або приватному житті. Багатьом Водоліям доведеться взяти на себе відповідальність за процеси, що відбуваються, так як вони — частина їх плану. Можливі системні зміни в будинку або дітищі (групі, проєкті, програмі). Вірогідний сюрприз, стрес, конфлікт з сім'єю або опорою. Належить бути стратегом, мирити в собі консерватора і новатора, поборника правил і бунтаря.

Риби

Сьогодні Рибам не варто боятися нового, щоб не закрити собі шлях до прогресу. Але їм слід підстрахуватися і "підстелити соломки" там, де можливо: розумний інтерактивний план допоможе впоратися з будь-яким сюрпризом. Імпровізувати варто лише в крайньому разі. День вдалий для ознайомлення з новою програмою або теорією, але не для контакту з новими людьми. Можливий конфлікт з друзями та колегами.

Читати також

20.03.2023 Стало відомо, скільки військовозобов`язаних втекло з Рівненщини за час війни

За час війни до України не повернулось 9373 чоловіки призовного віку, які виїхали завдяки системі "Шлях". Ця система дозволяє виїхати у волонтерських та гуманітарних цілях. У число антилідерів потрапили такі області: Волинська (виїхали 21 108 військовозобов’язаних, не повернулися 1375), Львівська (виїхали 31 558 чоловіків, не повернулися 1036), Тернопільська (виїхали 14 036 чоловіків, не повернулися 964). Київська (виїхали 7427, не повернулися 674). Що стосується Рівненщини, то за час війни з області виїхало 7691 чоловік, а не повернулося - 513. Загалом за 2022 рік у систему «Шлях» було внесено 96442 чоловіків призовного віку. Їм було дозволено виїхати виїзд за межі України з обов’язковою умовою повернутися. Успішно скористались наданим дозволом на виїзд за кордон 66374 особи. Крім цього, 3178 військовозобов’язаних при перетині державного кордону не було випущено службовими особами Державної прикордонної служби України у зв’язку з не підтвердженням мети виїзду.