Рівне Медіа

Гороскоп для усіх знаків зодіаку на 5 травня 2021 року

День сприятливий для складання планів на найближче майбутнє і визначення пов'язаної з ними мети. 

Овен (21.03 — 20.04)

Люди цього дня будуть схильні йти одне одному назустріч і допомагати в будь-яких ситуаціях — є сенс скористатися обставинами, щоб вирішити важливі питання, які поодинці не вдається зрушити з місця.

Телець (21.04 — 21.05)

Встигнути зробити все, що заплановано на цей день, можна тільки за умови докладного плану, кожного пункту якого необхідно дотримуватися суворо, скрупульозно і поступово.

Близнята (22.05 — 21.06)

День, коли до снаги виявляться навіть найскладніші і складні для завдання, головне, як казав герой культового фільму, бачити мету, вірити в свої сили і зневажати перешкоди.

Рак (22.06 — 22.07)

Складаючи план на майбутнє, намагайтеся максимально конкретизувати і деталізувати кожен свій крок — так вам вдасться швидко і без особливих зусиль досягти поставленої мети.

Лев (23.07 — 21.08)

Вдалими обіцяють бути тільки ті фінансові справи, які не пов'язані з ризиком, в іншому разі замість очікуваного прибутку — і належного в таких випадках шампанського — можна отримати збитки.

Діва (22.08 — 23.09)

Хороший день для відвідування культурних заходів — пом'якшення карантину дозволить долучитися до прекрасного, ну а куди саме податися — до театру або музею, кожен буде вирішувати самостійно.

Терези (24.09 — 23.10)

Слушну пораду в цей час зможуть дати тільки близькі люди, тому в разі необхідності за допомогою, підтримкою та участю необхідно звертатися саме до них.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Як би вам не хотілося прокоментувати слова чи вчинки когось із близьких вам людей, необхідно утриматися від цього кроку — ненароком можна хавдати комусь із них серйозну образу.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Не варто хапатися за безліч справ одразу, краще визначити один — найбільш важливий і детально визначений — напрямок і направити весь час, старання і сили на його розробку.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Чим завершиться невеликий конфлікт між близькими людьми, буде залежати тільки від вас: якщо зможете погасити його на початковій стадії, негативного впливу на моральний клімат у родині він не справить.

Водолій (21.01 — 18.02)

Дослухаючись до думки інших людей, ви не лише збережете з ними добрі приятельські стосунки, але і дізнаєтеся багато нового, що, цілком можливо, стане в пригоді вам у житті.

Риби (19.02 — 20.03)

Стіна нерозуміння, яка може виникнути в цей день між вами і людьми, які вас оточують, з великою часткою ймовірності завадить домовленостям — як професійного, так і особистого характеру.

Джерело.

Читати також