Рівне Медіа

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 29 липня

День, коли можна замахнутися на найсерйознішу і складну мету, обставини для її досягнення складуться найсприятливіші, інформує ТСН.

Головною умовою її досягнення стане впевненість в собі, яку потрібно підживлювати, незважаючи ні на що. Тим, хто хоч на хвилину засумнівається у власних силах, розраховувати нема на що — їх обійдуть на повороті успішніші, напористіші і переконаніші у своїй неперевершеності суперники.

Гороскоп на 29 липня для Овнів

Несподіваний прибуток, який ви можете отримати цього дня, бажано не розтринькати, а змусити працювати на себе, інвестувавши в багатообіцяючий проєкт.

Гороскоп на 29 липня для Тельців

До ймовірної цього дня пропозиції зайняти високу посаду або перейти на нове місце роботи важливо поставитися з максимальною увагою і добре продумати, не казати одразу ні "так", ні "ні".

Гороскоп на 29 липня для Близнят

Замість того щоб сумніватися в своїх силах і кидатися в пошуках єдиного правильного рішення, потрібно активно діяти, а вже там, по ходу справи, розбиратися, що до чого.

Гороскоп на 29 липня для Раків

День сприятливий для купівлі-продажу нерухомості: ті, хто продає, зможуть взяти за свій об'єкт чудову ціну, а ті, хто купує, дуже вигідно придбає будинок або квартиру, так що не варто зволікати.

Гороскоп на 29 липня для Левів

Зірки радять не розмінювати свій творчий хист на дрібні справи, а зайнятися нарешті глобальним проєктом, який принесе вам не тільки солідну матеріальну винагороду, але і змусить говорити про вас.

Гороскоп на 29 липня для Дів

Енергетика дня сприятлива для заслуженого відпочинку: вона дозволить розслабитися і набратися сил як мінімум на найближчий тиждень, а як максимум — на весь наступний місяць.

Гороскоп на 29 липня для Терезів

Брехня, сказана цього дня, можна всерйоз зіпсувати стосунки з близькою людиною, тому не варто обманювати самим і дозволяти робити це оточуючим: пам'ятаєте, що правду говорити легко і просто.

Гороскоп на для 29 липня Скорпіонів

День, коли ризик, відповідно до знаменитої приказки, як в професії, так і в особистому житті може дійсно стати благородною справою, але перш ніж діяти, необхідно все ж ретельно прорахувати наслідки.

Гороскоп на 29 липня для Стрільців

Можливо саме сьогодні ви нарешті отримаєте шанс зайнятися роботою своєї мрії — постарайтеся його не впустити і докласти максимум зусиль для того, щоб виправдати надану вам зірками довіру.

Гороскоп на 29 липня для Козорогів

День сприятливий для спілкування на всіх рівнях, тому якщо ви давно хотіли зустрітися зі старими друзями, влаштувати сімейне свято або вечірку з однокласниками, кращого часу вам не знайти.

Гороскоп на 29 липня для Водоліїв

Будьте максимально уважні до ідей, які сьогодні у великій кількості будуть приходити до вас в голову: пара-трійка з них виявиться по-справжньому цінною, тому їх необхідно буде взяти в роботу.

Гороскоп на 29 липня для Риб

Не варто проявляти нетерпимість і дратівливість по відношенню до близьких людей — будь-який спалах може привести до сварки, яка згодом виллється в повноцінний — і тривалий — конфлікт.

Читати також